راهنما

- جهت دانلود عکس‌های سایت به دو حالت می‌توانید عمل نمایید:

۱- عکس‌ها را بصورت تکی و با قیمتی که در صفحه آن معین شده است خریداری نمایید. جهت خرید و برای پیگیری های بعدی لازم است در سایت عضو شوید. در صورتیکه قبلا عضو سایت شده اید وارد سایت شوید. حال کافی است روی دکمه خرید و دانلود فایل کلیک کنید، به صفحه پیش فاکتور لینک خواهید شد. در این حالت شما می‌توانید با انتخاب درگاه پرداخت به صفحه بانکی منتقل شوید. پس از پرداخت مبلغ به وب سایت استاک فوتو ارجاع داده می شوید و فاکتور نهایی پراخت و همچنین لینک دانلود عکس را مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید در مراجعات بعدی و بازدید از صفحه عکس و یا سوایق خرید در منوی کاربری دوباره عکس مورد نظر را دانلود نمایید.

۲- در صورتیکه به بیش ۴-۵ عکس نیاز دارید پیشنهاد ما عضویت ویژه در سایت و دانلود نامحدود تصاویر در مدت بازه تعیین شده است. در این حالت می‌توانید با انتخاب یکی از بسته‌های ویژه یک‌ ماهه، شش ماهه و یا یکساله و پرداخت حق عضویت به کلیه تصاویر موجود در کلیه موضوعات دسترسی رایگان داشته باشید. کافی است پس از عضویت عادی در سایت با مراجعه به صفحه ارتقاء عضویت و انتخاب بسته وارد صفحه پیش فاکتور شوید. با انتخاب درگاه و پرداخت مبلغ به سایت ارجاع داده می شوید. نمایش فاکتور نهایی و پرداخت موفق یعنی شما عضو ویژه شده اید و اکنون می‌توانید با مراجعه به تصاویر دلخواه و کلیک روی دکمه دانلود تمامی آنها را دریافت نمایید.

- در صورتیکه پس از پرداخت مبلغ هنگام برگشت از بانک فاکتور شما موفق ثبت نشده بود، ۴۸-۷۲ ساعت صبر کنید تا مبلغ توسط بانک به حساب شما برگشت داده شود. اگر پس از گذشت این مدت مبلغ به حساب برنگشت مشخصات پرداخت را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید تا بررسی و نتیجه به اطلاع شما برسد.

- دقت کنید که لینک دانلود تنها از داخل سایت وب دیزاین دانلود و با کلیک روی دکمه دانلود، قابل دسترسی است. یعنی شما قادر به copy/paste لینک ها در وب سایت های دیگر یا برنامه های دانلود نیستید. در صورتیکه از برنامه های مدیریت دانلود نظیر IDM استفاده می کنید کافی است روی دکمه دانلود کلیک کنید تا لینک دانلود ایجاد شده و دانلود شروع شود.